Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaWollex Ultimate Masaj Koltuğu
Wollex Ultimate Masaj Koltuğu

Wollex Ultimate Masaj Koltuğu

Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


557 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Wollex Ultimate Masaj Koltuğu Ürün Tanıtımı

Yeni geliştirilmiş Optocoupler algılama sistemi sayesinde vücudunuzun bütün kıvrımlarını algılayarak size en uygun masaj modunu seçer. 
Dört adet silindir masaj mekanizması 6cm ile 20 cm arasında vücudunuzun genişliğine göre daha zarif yoğurma yaparak size en uygun masajı seçer . Buna ek olarak , omuz Optocoupler algılama sistemi masaj koltuğunun omzunuzu doğru ve rahat kavrayarak masaj yapmasını sağlar. Bildiğiniz gibi sırtımız ve belimiz düz değil kavislidir bu sistem aynı zamanda sırtınıza ve belinize eğrisel şekilde masaj yaparak insan vücudunun şeklini alır. Muadil ve ya benzer cihazlardan farklı olarak bu sistem omuzun üstüne kadar ulaşarak sanki profesyonel bir masör omzunuzu elleri ile sıkıyormuş gibi size mükemmel bir masaj yapar. Omzunuzdan belinize kadar 77 cm lik bir alanda mükemmel bir masaj sistemi vardır. Diğer cihazlardan çok daha uzun olan bu mesafe sayesinde farklı boylardaki her insanın ihtiyacını karşılar. sırt masajında ki en önemli artsısı kulunç noktaları ve boyun ve bel üzerinde yoğurma masajını güçlendirmesidir..
Dokunmatik kumanda pratik, kolay su geçirmez ve temizliği kolaydır, dayanıklı ve uzun kullanım için uygundur; 3 masaj genişlikleri (geniş, orta ve dar) ayarlanabilir; Masaj koltuğunun yatma açısı 116 dereceden 175 dereceye kadar ayarlanabilir. 
Hava yastıkları her iki omuz bölümünde de omuzları kavrar. 
Günümüzde insanların sık sık bilgisayar önünde eğik duruşu, omuz bağlarının ağrımasına ve kasılmasına neden olur, bu yeni ürün ve omuzlarında rahat hava basıncı masajı sayesinde yorgunluğunuzu azaltır ve omuzlarında ağrıları ortadan kaldırır.
Hopörlerler ve hava ionizer (hava temizleme cihazı) başın her iki tarafına yerleştirilmiştir
Zero gravity özelliği sayesinde sıfır yer çekiminde masaj yapabilirsiniz. 
Müzik sitemi sayesinde masaj yaparken rahatlarsınız..


Etiketler: