Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaWollex T801 Masaj Koltuğu
Wollex T801 Masaj Koltuğu

Wollex T801 Masaj Koltuğu

Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


662 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Wollex T801 Masaj Koltuğu Ürün Tanıtımı

Senkronize hareket kabiliyeti uykuya dalış hareketlerinden esinlenerek tasarlanmıştır. Sırt kısmı yatarken kol dayanakları da aynı oranda geriye doğru eş zamanlı olarak hareket eder. Bu arada ayak kısmı da yukarıya doğru hareket eder ve vücudun tüm ağırlığı orantılı bir şekilde dağıtılmış olur, her pozisyonda etkin masaj mümkün olur
Hareket eden akıllı kolçak sınıfında bir ilke imza atıyor. Sağa ve sola hareket ederek ideal masaj aralığının ayarlanmasına olanak sağlıyor. Tüm vücut tiplerine uyum sağlayarak ailenin tüm bireylerinin ihtiyacını karşılar
C şeklindeki klasik kol masaj aparatı tasarımının dezavantajları, U şeklindeki tasarımla tamamen ortadan kaldırıldı. U şeklindeki tasarım hem kolun bütününe masaj yapabilmekte hem de kolu tam olarak kavrayarak basıncın etkisini artırmakta.
Kişinin bacak boyuna göre uzayıp kısalabilen ayak aparatı ile her pozisyonda temas olanağı mevcuttur. Genel olarak masaj koltuklarında ayak kısmı yukarıya doğru kaldırıldığında oluşan açıdan dolayı ya ayak tabanları ya da baldırlar masaj noktalarına temas edemezler. T801’de ayak ve baldır masajı her pozisyonda kesintisiz olarak sunulur.
Tai masajı omurgayı ve bacakları esnetmek amaçlı uygulanan geleneksel bir masaj yöntemidir. Sırt kaslarını ve bacaklardaki eklem bağlarını etkin bir şekilde esnetir. Yorgunluğun atılmasına ve rahatlamaya yardımcı olur. Uyku problemi yaşayan kişiler için özellikle tavsiye edilen bir programdır.
Baş ve şakaklara uygulanan hava basıncı ile masaj yöntemi vardır.


Etiketler: