Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaWollex T117B Masaj Koltuğu
Wollex T117B Masaj Koltuğu
Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


681 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Wollex T117B Masaj Koltuğu Ürün Tanıtımı

Boyundan ayak topuğuna kadar, shiatsu, yoğurma, vurma, baskı, senkronize vurma olmak üzere 5 farklı masaj yöntemini, 4 adet dikey yatay hareket edebilen izolasyonlu akıllı masaj mekanizması ile uygulayan konforunuza uygun bir modeldir.
İstenilen noktaya, istenilen masaj tekniğini manuel yaptırabilir ve noktasal ağrıları giderebilirsiniz. Boyundan, bele kadar herhangi bir noktaya masaj metotlarını uygulayabilmek için yukarı veya aşağı yönlendirme tuşlarını kullanarak istenilen noktaya; istenilen masaj metotlarını (5 metot) ;istenilen hızda (5 kademe) uygulayabilirsiniz.
Alt vücut masajında toplam 26 adet hava yastığı ile alt vücuda mükemmel masaj olanağı sağlar.
Oturma-Baldır-Ayak bölümlerinde hava yastıkları ile baskı ve ovma masajı uygular. Ayrıca masaj dairesel vibrasyon tekniği ile destekleyerek; ayak, bacak ağrılarını ve sertliğini giderir. Ayak şişmeleri ve sertliğini gidermede yardımcı tedavidir. Ayak ünitesi sırttan bağımsız olarak ta kaldırılıp, indirilerek istenilen pozisyonda kullanabilir
Masaj koltuğu kullanılmadığında koltuk eğimi kumandadan ayarlanıp televizyon veya dinlenme koltuğu olarak ta kullanılabilir. Konforlu rahat bir koltuktur.


Etiketler: