Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaWollex T112Q Masaj Koltuğu
Wollex T112Q Masaj Koltuğu
Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


585 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Wollex T112Q Masaj Koltuğu Ürün Tanıtımı

Wollex T112Q masaj koltuğu yukarı aşağı hareket edebilen 4 adet ses geçirmez akıllı masaj mekanizması ile donatılmıştır. Shiatsu, yoğurma, vurma, baskı, senkronize vurma ve yoğurma ve titreşim olmak üzere 6 farklı masaj yöntemi mevcuttur. Bu yöntemler senkronize veya sırayla uygulanmak suretiyle rahatlatma, sağlıklı yaşam, fiziksel terapi, yorgunluk giderme ve canlandırma gibi insana özgü otomatik masaj metotları oluşturulmuştur.
Sırt dayama, ayak ve baldır bölümleri sizin isteğinize göre elektrikli olarak ayarlanabilir
Otomatik olarak vücudunuzun üst kısmını ve omuzlarınızı tarayarak size en uygun masaj konumunu belirler.
Üst vücut masajı olarak boyun, omuzlar ve sırt olmak üzere 3 adet otomatik program mevcuttur.
Manuel kullanımda vücudunuzun üst kısmında belirlediğiniz bölgeye (boyun omuz sırt) istediğiniz tarzda (yoğurma vurma shiatsu vs...) 5 kademeli masaj şiddetinden herhangi birini seçerek masaj yaptırabilirsiniz. Vurma, çırpma veya shiatsu masajlarından herhangi birini uygularken masaj kollarının genişliğini 3 kademeli dar, orta veya geniş olarak ayarlayabilirsiniz.
Ayrıca masaj kollarını istediğiniz bölgeye milimetrik olarak getirerek seçtiğiniz masajı uygulayabilirsiniz. Alt vücut masajı ise tam 69 adet hava yastığı ile uygulanmaktadır Kollara uygulanan masaj Türkiye’de ilk ve tektir.
Titreşim masajı sırtta, kalçada ve ayaklarda 3 kademeli olarak ayarlanabilir. Üzerinde bulunan müzik sistemi ile dilediğiniz müziğin eşliğinde masaj alabilirsiniz.
Senkronize müzik masajı : sırt bölgesi masajı şiddeti ve hızı yüksek frekanstaki müziğe; kalçalardaki titreşim orta frekanstaki müziğe; baldır ve ayaktaki titreşim düşük frekanstaki müziğe duyarlı olarak senkronize bir şekilde hareket eder. Baldır ve sırt masaj bölümleri elektrikli olarak istenilen şekilde ayarlanabilir ve masaj programı bitiminde otomatik olarak ilk oturma pozisyonunu alır.
Üzerine yerleştirilmiş olan yeşim taşlı termal terapi aparatı, dijital ekran kumandası, mp3 çalar, kulaklık ve sehpasıyla sağlıklı yaşam ve lüksü bir araya getiren özel bir modeldir.


Etiketler: