Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaWollex M05G Paralı Masaj Koltuğu
Wollex M05G Paralı Masaj Koltuğu

Wollex M05G Paralı Masaj Koltuğu

Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


1138 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

Wollex M05G Paralı Masaj Koltuğu Ürün Tanıtımı

Günlük raporlama ile siz masaj koltuğuna gitmeden bütün bilgiler size gelir.
3 kilit sistemi ile en güvenli masaj koltuğudur benzer modellerde tek kilit vardır. 
Boyundan ayak bileğine kadar, ovma, vurma, çırpma, gerdirme ve senkronize masaj yöntemini 6 adet dikey yatay hareket edebilen izolasyonlu akıllı masaj mekanizması ile uygulayan günlük kullanıma uygun bir modeldir. 
Üç değişik madeni para veya jetonla çalıştırabilirsiniz. Çalışma süresini 1 ile 45 dakika arasında, jeton adedini ise 1 ile 15 adet arasında değiştirebilirsiniz.
Bütün masaj tekniklerini orta hız seviyesinden başlayarak belli bir sıralamada zamana bağlı uygular ve zaman içinde hız seviyesini arttırır, düşürür.
Ekranda masaj yapılan yöntemi ve bölgeyi görebilirsiniz.
Oturma bölümünde ve baldır bölümünde toplam 16 adet hava yastığı bulunmaktadır.
Her para veya jeton ilave edildiğinde zamana ilave eklenir. Yani bir kişi 5 adet para veya jeton atarak bir anda 15 dakika masaj yaptırabilir.
Sayacı sayesinde kaç para atıldığını ve ne kadar süre kullanıldığını kontrol edebilirsiniz, elektrik tüketimi aylık 3 tl civarındadır. ( 1000 kullanıcı için )
Para kasası cihazın içindedir. Teslimatta ödeme ve taksit imkanı vardır. Kredi kartına taksit yapılır. Ürün orjinal ve iki yıl garatilidir.
Para atıldığında sırt ve ayak kısmı otomatik yatıp kalkar.
Para atılmadan cihazın üzerine oturursanız cihaz ikaz sesi verir. Böylece cihazın üstünde lüzumsuz yere oturulması önlenmiş olur.

Etiketler: