Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaNew York Brooklyn Bebek Arabası
New York Brooklyn Bebek Arabası
Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


768 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

New York Brooklyn Bebek Arabası Ürün Tanıtımı

Modüler yapı! 
Modeler yapısı ile inanılmaz kullanma kolaylığı sağlar. Hem ön hem arkaya bakar şekilde kullanılabilinen bağımsız koltuğu ile ister çocuğunuzun yüzünü dünyaya isterseniz size doğru çevirebilirsiniz. El tutamağının yükseliğini kendi boyunuz göre ayarlayıp, yumuşak süngerli materyali ile sürüş keyfinizi ve konforonuzu maksimuma çıkarır. 

Modern Tasarım!
Modern ve şık tasarımı tüm dikkatleri üzerinizde yoğunlaştırır.. Aliminyum iskelet ve canlı renkleriyle çok fonksiyonlu ana kucağı ve pusseti ile gittiğiniz her ortama uyum sağlar. Katlama özelliği ve hafifliği ile şehir ortamlarının vazgeçilmez ihtiyacı.... 

Bir çok zeminde konforlu sürüş keyfi!

Öndeki küçük tekerlekleri şehir içersinde inanıl manevra yeteneği sağlar ve ön tekerlek klitleme sistemi ile kırsal alanlarda pürüzlü zeminlerde düz olarak sürmeniz yardımcı olur. Arka tekerleklerin şişme ve büyük olması, engebeli yollarda, kaldırımlara çıkma ve inmede çok kolaylık sağladığı gibi havalı tekerlekler bebeğinizin uykusunu bozmadan ve rahatsız etmeden taşıma imkanına neden olur..
Mutlu Aile! Huzurlu Çocuklar!
WOLLEX NEWYORK Bebek arabası içersinde çocuklarınızın konforu için her türlü detay ve alternatif, en ince bir şekilde düşünüldüğünden, çocuklarınızın huzur ve keyfindeki artış ile ağlama ve huysuzluk gibi şikayetleri minimuma düşürür.. Anneleri mutlu eder! Babalara keyif verir!...
O yaştan itibaren kullanım 
Bebeğiniz gözlerini dünyaya açtığı anda kullanmaya başlayabileceğiniz ana kucağı..İki yöne doğru çevirebildiğiniz gibi aşşağı yukarı 180derece ayar yapıp bebeğiniz ve kendi konforunuzu ayarlayabilirsiniz.
Oto koltuğu ile adaptasyon
Araç ile alışverişe yada herhangi bir sebeple dışarıya çıkacaksanız..Araç koltuğu siz inanılmaz kolaylık sağlar. Modern şehir yaşantılarının en iyi arkadaşıdır. Bebeğinizi oto koltuğuna oturtup yada yatırıp arabanıza ordan da bebek arabanıza aktararak kucağınıza bebeği alıp rahatsız etmeden seyahatinize devam edip tamamlayabilirsiniz. 
Tam bir anne ihtiyacı!
Uzun süreli dış ortamda vakit geçirmek zorunda kalacak anneler için tam olarak donatılmış bir anne ihtiyaç seti...Bebek arabanızla heryere ulaşabildiğiniz gibi gittiğiniz yerlerde ihtiyacınız olacak tüm malzemeleri New York bebek çantasında bulundurabilir hatta alltını çanta bebek bezi değiştirme bölümünde değiştirebilirsiniz. Detay için mama çantası bölümüne bakınız..
 
Teknik Özellikler:

WOLLEX NEW YORK bebek arabası çeşitli konfigürasyonlarda satın alınabilir bir bebek arabasıdır. WOLLEX NEW YORK tek bir bebek arabası ile sahip olabileceğiniz kullanım özellikleri ile ailenizin ihtiyacına en uygun şekilde cevap vermek üzere tasarlanmış olup sadece 1 basit hareket ile katlanır ve kurulabilir. "MONO" tek bir çocuk için olup, koltuk (portbebe olarak da değiştirilebilir yaşam tarzınıza uyum gösterecek şekilde tasarlanmıştır.
 
 
 Doğumdan itibaren kullanılabilir
 Bir ya da iki ana kucağı ile uyumlu, Travel set olarak kullanılabilme imkanı..
 Esnek ve modüler kullanım,
 Çift yönlü koltuk kullanımı,
 Şasiden bağımsız koltuk ve portbebe,
 Yüksekliği ayarlanabilir 5 nokta emniyet kemeri,
 Yüksekliği ayarlanabilir tutma kolu,
 Yatabilen koltuk,
 Tek el ile koltuk ayarı,
 Esnek ve çoklu bagaj seçenekleri,
 Ayak freni,
 Büyük tekerlekleri engebeli arazide ya da şehir sokaklarında daha rahat sürüş imkanı sunar.
 Tek parça katlanarak dengede kalabilir.

Katlanmış Ölçüleri: 87 x 57 x 30cm

Ürünün Ağırlığı
 İskelet : 5 kg
 OtoKoltugu ile :8 kg
 Port bebe ile :11 kg 

Her bir koltuğun taşıma kapasitesi: 25 kg
Sepet bagaj taşıma kapasitesi: 15 kg 
Maksimum Açık Genişliği (Mono): 60 cm
Maksimum Açık Genişlik (Duo - Twin): 74 cm
Kumaşı: 600D PU Su Geçirmez Kumaş
EN1888, ISO9001 gibi yüksek kalite standartlarına sahip

Etiketler: