Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaNew York Queens Oto Koltuğu
 New York Queens Oto Koltuğu
Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


651 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

New York Queens Oto Koltuğu Ürün Tanıtımı

Tasarımdan üretim kademesine kadar her aşamada güvenlik en önemli hassaiyetimizdir. Malzemelerin seçimi, tasarımı herşey bebeğin en yüksek düzeyde güvenliği ve kullanım kolaylığı içindir. ECER44/03 Güvenlik Standartlarına sahip bir oto koltuğudur. 0-13Kg’a kadar olan tüm çocuklar için uygundur.

Doğumdan yaklaşık 15 aya kadar bebek en iyi taşıma pozisyonu sağlayan NEW YORK Queens taşıma/araba koltuğu yanlış monte olasılığını ortadan kaldırarak yapılan çarpışma testlerinde mükemmel sonuçlar veriyor.

Çok daha sağlam ve güvenilir olması için tek parçadan oluşan plastik enjeksiyon kalıbı ile kırılma yada çatlama gibi sorunlar yaşanmaz. Tüm parçalar en güvenilir şekilde monte edilmiştir. 

Yüksek standartlarda üretilmiş, ateşe-aşınmaya dayanıklı özel kumaşlar..Baş ve boyun bölgesindeki yükü azaltan özel omuz yastığı, alt ve sırt bölgesinde nefes alıp verebilen kumaşlar tercih edilmiştir. Vücudu saran ve destekleye kıvrımları ile bebeğiniz hem güvende hem rahat...

Ergonomik baş destek yapısı ile bebeğinizin düz baş sendromundan muhafaza eder. Bebeğiniz güvenilir bir ortamda daha huzurlu uyur.

3 noktalı emniyet kemeri ile bebeğinizi koruyun. Yüksekliğini ve genişliğini ayarlayabilirsiniz. Kemerler üzerinde basıncı %30 azaltan ve dağıtan şok emicili pedler.

New York Queens Bebek Arabası ile kullanmanızı sağlayacak bağlantılar hazır monte edilmiştir.

Etiketler: