Kategoriler
Alışveriş Sepeti

ADET ÜRÜN FİYAT
Sipariş Takip


Markalar
Detaylı AramaWOLLEX Millenyum 3000 Dambıl
WOLLEX Millenyum 3000 Dambıl
Fiyat: 0 TL + KDV
KDV Dahil: 0.00 TL

Stok: Var


570 Okunma


  • Açıklama
  • Yorum Yapın
  • Yorumlar

WOLLEX Millenyum 3000 Dambıl Ürün Tanıtımı

vWollex Milenyum  3000 Ağırlık  kasların hareketliliğini arttırma sistemi olan ve 2010 yılında bulunmuş Dynamic Inertia sistemini kullanır.
vNormal Ağırlıklardan 300% daha etkilidir.
vBilimsel olarak kanıtlanmış etkisi..
vGünde 6 dakikalık çalışma sonucunda inanılmaz sonuçlar…
vÖzellikle bayanlar için tasarlanmıştır…

Kol, Omuz ve göğüs kasları için şınav, ağırlık topları yada dökme ağırlıkların verebileceği etkiden çok daha faydalı ve etkili DYNAMIC INERTIA sistemi ile çalışan yepyeni bir dambıl(ağırlık!)

Dynamic Inertia Wollex Milenyum Dambıl içersinde nasıl faaliyet gösteriyor?

İleri ve geri yönlü çalışan kas hareketleri mevcut bölge üzerindeki kas yapısında inanılmaz etkiler ortaya koyar…Wollex milenyum dambıl üst vucut bölgesindeki sıradışı hareket yeteneği ve eklemlerin çalışmadan kasların çalışması (isometric contraction) yöntemi sayesinde inanılmaz etkilere yol açar.Düzenli günde sadece 6 dakikalık bir egsersiz ile kollarınızı, göğüs bölgenizi, omuzlarınızı ve karın bölgenizi çalıştırarak çok daha güzel görünebilirsiniz.
 
Bu ürünün gizemli yeni teknolojisi nedir?
Dynamik Inertia yani egsersiz yapılan bölge kaslarını ısıtmaya dayalı olarak güçlendiren ve geliştiren ve yeni bulunan bir teknolojidir..
 
Günde ne kadar egsersiz yapmalıyım?
Uzmanların tavsiyesine göre günde sadece 6 dakikalık düzenli çalışma vucudunuzu değiştirmeye ve çok daha güzel görünmesini sağlamak için yeterlidir
 
Normal Ağrılıklardan farkı nedir?
Bilimsel laboratuvar çalışmalarında yapılan testlere göre normal ağırlıklardan %300 yani 3 kat daha fazla etkisi olduğu kanıtlanmıştır.
 
Wollex 3000 Milenyum ağırlığı nasıl kullanacaksınız?
Ağrılığınızı ortadaki tutamağından tutarak öne ve arkaya doğru aşağıdaki şekilde görüldüğü gibi sallayınız…farklı vucut bölgelerinde dahi aynı şekilde çalışmanız gerekiyor…Klasik ağırlıklar gibi aşağı yukarı kaldırmayı denemeyiniz.. sadece 6 dakikalık egsersizler sonunda uygulama bölgesinde değişiklik yapılacaksa Yukarı ve Aşağı kaldırıp indirme hareketi tatbik edilebilinir…
 
Çalışmaya başlar başlamaz inanılmaz etkisini hemen hissedeceksiniz…

Etiketler: